UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj co tam że oddziały są zamykane od kilku lat. Co tam że pis w 8 lat podwoił zadłużenie szpitali. Ważne że na 13 jest. Ważne że na kościoły jest

Tak to widzę

Anuluj