UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj co tam że oddziały są zamykane od kilku lat. Co tam że pis w 8 lat podwoił zadłużenie szpitali. Ważne że na 13 jest. Ważne że na kościoły jest
Tak to widzę
Oj co tam że oddziały są zamykane od kilku lat. Co tam że pis w 8 lat podwoił zadłużenie szpitali. Ważne że na 13 jest. Ważne że na kościoły jest
Tak to widzę