UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A na jesień też rozdajecie nowe opony do samochodów ? Elbląg tak bogaty że tylko rozdawać kasę na bzdury ? By poruszać się w ruchu każdy użytkownik pojazdu za SWOJĄ kasę powinien odpowiednio wyposażyć swój pojazd!


Anuluj