UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A na jesień też rozdajecie nowe opony do samochodów ? Elbląg tak bogaty że tylko rozdawać kasę na bzdury ? By poruszać się w ruchu każdy użytkownik pojazdu za SWOJĄ kasę powinien odpowiednio wyposażyć swój pojazd!