UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warto powspominać ludzi, ktorzy mieli wiedzę, znajomość samorządu, potrzeby miasta, mieli kulturę osobistą nawet kiedy byli w konflikcie partyjnym ! Łączył ich szacunek dla miasta i mieszkańców! Lans, walka, msciwosc, nienawiść, zlosliwosc nie grały pierwszych skrzypiec ! To byli dobrzy ludzie, zupełnie inni.....


Anuluj