UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajna inicjatywa i z przyjemnością bym był, gdybym mógł. Niestety organizator nie przewiduje, że ktoś może o 18:00 być jeszcze w pracy…. Może warto by było pomyśleć o seansie w dniu wolnym od pracy (dla większości osób-pomijam tych którzy pracują w służbach!) Może jakiś seans bis??

Mieszkan

Anuluj