UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny durny pomysł. Zajmijcie się swoim miastem i okolicą, a nie Gdańskiem i jego potrzebami. Po pierwsze Elbląg, po drugie kolej nad zalewowa


Anuluj