UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny durny pomysł. Zajmijcie się swoim miastem i okolicą, a nie Gdańskiem i jego potrzebami. Po pierwsze Elbląg, po drugie kolej nad zalewowa
Kolejny durny pomysł. Zajmijcie się swoim miastem i okolicą, a nie Gdańskiem i jego potrzebami. Po pierwsze Elbląg, po drugie kolej nad zalewowa