UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak ! Tylko " nadzalewowa letnia ", jak kiedyś, wagony towarowe bez drzwi i z deską, żeby nikt nie wypadł, no i można było siedzieć na podłodze i machać nogami....
Tak ! Tylko " nadzalewowa letnia ", jak kiedyś, wagony towarowe bez drzwi i z deską, żeby nikt nie wypadł, no i można było siedzieć na podłodze i machać nogami....