UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak ! Tylko " nadzalewowa letnia ", jak kiedyś, wagony towarowe bez drzwi i z deską, żeby nikt nie wypadł, no i można było siedzieć na podłodze i machać nogami....


Anuluj