UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzieci lubią Halloween. Słodyczy zabrakło po piątej ekipie radosnych pięknie przebranych dzieci. Nie ma piękniejszego widoku niż widok radosnych dzieci. Dzisiaj czy jutro rodzice powinni zabrać te dzieci na cmentarz i uczyć je pamięci o zmarłych bliskich osobach.. Wszystko można pogodzić i Halloween i Wszystkich Świętych. Niewiele wystarczy. Wystarczy być normalnym człowiekiem.

Czy

Anuluj