UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No coś wspaniałego za jedyne 3640,I 80 groszy mogę się dowiedzieć kto jest prezydentem Elbląga, ja to raczej chciałbym sie dowiedzieć dlaczego jest prezydentem mojego miasta jeśli nie potrafi dopilnować I tych małych rzeczy, jak mostek Elewów w Bażantarni I tych ważnych jak przedszkole na Bema o które już tyle lat walczą mieszkańcy dla swoich pociech- szbciej się zmienia demografia jak ruchy ratusza w tej sprawie, dlaczego w sprawie portu są tak destrukcyjni( sprzedaż kolejnej dzialki w obrębie portu, komplikuje I utrudnia jego uruchomienie), dlaczego działka ośmieszająca bezradność włodarzy dalej jest niezagospodarowana, dlczego mosty tak długo są w złym stanie a te ktòre są remontowane I z uporem źle wykonane( chodzi o kostkę brukową) i nie spełniają swoich funkcji. Pytań jest znacznie więcej dlaczego, dlaczego? - może w końcu ktoś coś bąknie w tym biuletynie- dlaczego?
BBT.