UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest zadziwiające. Urzędnicy nie chcą zdradzić na jaką kwotę opiewało ubezpieczenie. To ja się pytam dlaczego? Co to ma być jakieś zaklinanie rzeczywistości? Informacja jak każda inna i każdy mieszkaniec ma prawo to wiedzieć, Zaraz się okaże, że ubezpieczenia nie było albo kwota była śmiesznie niska i miasto zwróci się z apelem do mieszkańców jak za Gierka - pomożecie?.
Bombaj