UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i trochę szkoda, bo to obecnie bardzo psuje zagospodarowanie starego miasta. Większość tych budynków jest stara i zaniedbana, powinny zostać zastąpione nową zabudową i nowym nadbrzeżem.

proste

Anuluj