UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co miasto ma zarabiać regularnie duże pieniądze? Lepiej nachapać się na raz. Bo może ktoś inny obejmie władzę. tuskanie moim zdaniem działają wszędzie tak samo....


Anuluj