UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co miasto ma zarabiać regularnie duże pieniądze? Lepiej nachapać się na raz. Bo może ktoś inny obejmie władzę. tuskanie moim zdaniem działają wszędzie tak samo....
Po co miasto ma zarabiać regularnie duże pieniądze? Lepiej nachapać się na raz. Bo może ktoś inny obejmie władzę. tuskanie moim zdaniem działają wszędzie tak samo....