UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdaje się, że za utrudnianie akcji ratowniczej jest kara w kodeksie. Pismak powinien siedzieć jeśli przeszkadzał.
Zdaje się, że za utrudnianie akcji ratowniczej jest kara w kodeksie. Pismak powinien siedzieć jeśli przeszkadzał.