UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pożary były, są i będą i żadne automatyczne gaszenie nie pomoże ! Po co te wypociny bolków co nie mają nic do gadania więc piszą anonimowo.


Anuluj