UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pożary były, są i będą i żadne automatyczne gaszenie nie pomoże ! Po co te wypociny bolków co nie mają nic do gadania więc piszą anonimowo.
Pożary były, są i będą i żadne automatyczne gaszenie nie pomoże ! Po co te wypociny bolków co nie mają nic do gadania więc piszą anonimowo.