UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jestem z miasta - Dla miasta wydarzyła się wielka tragedia, a jedyne co ty potrafisz zrobić w tym temacie, to nadal polityczne jątrzenie, bo już oficjalnie przyznałeś, że większy problem masz z tym, że twoi pisowcy nie są u koryta. Tobie w ogóle nie zależy na dobru miasta i mieszkańców, a jedynie na sianiu politycznego fermentu z ramienia pisu. Brzydzę się takimi jak ty. TFU!!!
KapitanSzyderca