UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To bez wątpienia największy kataklizm w naszym mieście ostatnich lat. Rzeczy, które wywołują silne wrażenie to fakt, że nie zadziałały systemy monitoringu i dozoru. Oraz że w zasadzie straż pożarna dotarła na miejsce jak już pożar obejmował cały obiekt. Mam nadzieję, że śledztwo wykaże co lub kto zawiódł i czy to był sabotaż.