UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdarza się przecież, że ktoś potrzebuje podjechać 2-3 przystanki. Zrobi to chętniej, gdy bilet będzie tańszy. Mnie się taki pomysł podoba, choć rzadko korzystam z komunikacji miejskiej. Z tego, co wiem to forma przewozu, do której wszyscy dopłacamy, dlatego poszukiwanie rozwiązań i działania w tej dziedzinie postrzegam korzystnie