UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na zadupiu gdzie mini autobusik jadzie jeden na godzinę tak jak 13 jeden mini autobusik na całej linii !, ,, - bilecik pięciominutowy. Elbląg to już nie wieś a wiocha - i zielone przystanki. I ten cały wasz zarząd ''komunikacji'' żałosny czerwony twór.