UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest świetne rozwiązanie. Wypompować wodę w wyspy Estyjskiej i tam składować odpady. Pojemność tej wyspy jest taka, że po 150 latach będzie wypełniona. Moja porada jest gratisowa. Nic od miasta nie chce za mój pomysł.

Robinson

Anuluj