UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spalona sortownia to nie tylko problem Elbląga. ZUO odbierało również odpady z innych miejscowości np : z Fromborka. Fakt, państwo w tym przypadku powinno dać środki do odbudowy i zakupu sprzętu. Sentor Wcisła stanie na wysokości zadania ?
Taka prawda .