UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spalona sortownia to nie tylko problem Elbląga. ZUO odbierało również odpady z innych miejscowości np : z Fromborka. Fakt, państwo w tym przypadku powinno dać środki do odbudowy i zakupu sprzętu. Sentor Wcisła stanie na wysokości zadania ?

Taka prawda .

Anuluj