UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale rzeczywiście usunięcie posterunku ochrony było dość nieodpowiedzialnym posunięciem ze strony Prezydenta.
Ale rzeczywiście usunięcie posterunku ochrony było dość nieodpowiedzialnym posunięciem ze strony Prezydenta.