UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy wiadomo ile ton zgromadzonych tam śmieci spłonęło emitując w niekontrolowany sposób skażenie do powietrza? Ciekawe to pokieruje śledztwem. Jak to możliwe, że monitorowany i dozorowany obiekt spłonął doszczętnie? Co zawiodło i kto jest za to odpowiedzialny? Jeśli okaże się, że to sabotaż kto zagwarantuje, że nie zdarzy się ponownie?