UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@tyle - W krajach socjalistycznychRobotnicy byli właścicielamiFabryk, a w kapitalizmieZaledwie właścicielemZdezelowanego auta bo reszta własnościąBanków !

wesoło?

Anuluj