UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja ich popieram, czy to jest źle, że człowiek walczy o swoje i lepsze pieniądze. A wy jak chcecie pracować za grosze i wam to nie przeszkadza to dalej siedzicie cicho i pracujcie.


Anuluj