UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe, czy to zdarzenie było w wieżowcu? Bo jak w wieżowcu, to może sprawczyni jechała windą, a w nowych windach miał być chyba zainstalowany monitoring? jeśli dobrze kojarzę.


Anuluj