UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, czy to zdarzenie było w wieżowcu? Bo jak w wieżowcu, to może sprawczyni jechała windą, a w nowych windach miał być chyba zainstalowany monitoring? jeśli dobrze kojarzę.
Ciekawe, czy to zdarzenie było w wieżowcu? Bo jak w wieżowcu, to może sprawczyni jechała windą, a w nowych windach miał być chyba zainstalowany monitoring? jeśli dobrze kojarzę.