UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Faktycznie gdyby nie ZZ to żadne negocjacje lub objęcie zakładu układem zbiorowym nie miałyby miejsca, ale z drugiej strony nie popisali się przy zamykaniu odlewni więc teraz może odreagowują dawna apatia i chcą pokazać bardziej aktywne podejście? Trzeba liczyć na rozsądne działanie managementu. W końcu ćwiczą od dawna zarządzanie zmianą i optymalizacja procesów 😉

Piachosyp

Anuluj