UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak nie pasi to sie zmienia firmę. Albo otworzyć swoją fabrykę i tam sobie związki wprowadzić.
I po sprawie
Jak nie pasi to sie zmienia firmę. Albo otworzyć swoją fabrykę i tam sobie związki wprowadzić.
I po sprawie