UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najbardziej idiotyczne święto, biegają z wieńcami, kwiatami przenoszą z jednego grobu na drugi żeby się pokazać. I gdzie w tym wszystkim prawdziwa zaduma ? co to ma wspólnego ze wspominaniem zmarłych ? gdzie jesteście katolicy na co dzień ? stać was tylko na jednodniowy zryw w roku ? nazywacie to dniem wszystkich świętych, ja zaś widzę jarmarczny tłum w którym próżność wygrywa z prawdziwym przesłaniem tego dnia.
wierzącyniepraktykujący