UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na miejscu pracodawcy wpuscił bym jutro dzisiejszych strajkujacych żeby swoje rzeczy zabrali z szafek i kwita na pośredniak wreczył. Tam niech solidarność budują. Te czasy już dawno mineły.
Raz dwa
Na miejscu pracodawcy wpuscił bym jutro dzisiejszych strajkujacych żeby swoje rzeczy zabrali z szafek i kwita na pośredniak wreczył. Tam niech solidarność budują. Te czasy już dawno mineły.
Raz dwa