UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na miejscu pracodawcy wpuscił bym jutro dzisiejszych strajkujacych żeby swoje rzeczy zabrali z szafek i kwita na pośredniak wreczył. Tam niech solidarność budują. Te czasy już dawno mineły.

Raz dwa

Anuluj