UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Weźcie przykład z pisowskich chłopów. Strajk to ma być strajk. Zablokujcie drogi. Palcie opony i rzucajcie kamieniami w policję. Nie zapomnijcie transparentów że chcecie wyjść z Unii

Spisiony naród

Anuluj