UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanówcie się, o co wy robicie ten szum... ??? bo chyba już sami się pogubiliście !!! Wprowadzacie tylko zamieszanie i buntujecie pracowników, żeby zaspokoić swoje ego...


Anuluj