UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanówcie się, o co wy robicie ten szum... ??? bo chyba już sami się pogubiliście !!! Wprowadzacie tylko zamieszanie i buntujecie pracowników, żeby zaspokoić swoje ego...
Zastanówcie się, o co wy robicie ten szum... ??? bo chyba już sami się pogubiliście !!! Wprowadzacie tylko zamieszanie i buntujecie pracowników, żeby zaspokoić swoje ego...