UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uczestnikom strajku nie przysługuje wynagrodzenie za ten czas. - BRAWO! Jak się komuś nie podoba to po co tam pracują?
Uczestnikom strajku nie przysługuje wynagrodzenie za ten czas. - BRAWO! Jak się komuś nie podoba to po co tam pracują?