UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetnie, jak w końcu zwolnią strajkujących to będzie napływ siły roboczej na rynku pracy. A kurierów ciągle brakuje...
Świetnie, jak w końcu zwolnią strajkujących to będzie napływ siły roboczej na rynku pracy. A kurierów ciągle brakuje...