Z dziennikarzami nawet się nie spotkają, a potem: "Olaboga sondaże spadajom, dlaczego?!"aborygen_stont
Z dziennikarzami nawet się nie spotkają, a potem: "Olaboga sondaże spadajom, dlaczego?!"