UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj miałem okazję przyjrzeć się kto siedział za kierownicą radiowozu. Młody chłopaczek, który może ze dwa, trzy lata ma prawo jazdy. Nikt mi nie powie, że on dobrze jeździ. Adrenalina po włączeniu sygnałów też takiemu młodemu nie sprzyja.


Anuluj