UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież na ulicy Okólnik aktualnie układane są płyty drogowe. Czyli po wykonaniu projektu i przystąpieniu do prac zostaną one zdemontowane. Kolejny absurd i wyrzucone pieniądze. Zapraszam na spacer po ul Okólnik by się o tym przekonać

kki

Anuluj