UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież na ulicy Okólnik aktualnie układane są płyty drogowe. Czyli po wykonaniu projektu i przystąpieniu do prac zostaną one zdemontowane. Kolejny absurd i wyrzucone pieniądze. Zapraszam na spacer po ul Okólnik by się o tym przekonać
kki