UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląda na to, że nie miał Pan(i) do czynienia z "Ubezbieczycielem". Z całego SERCA życzę, żeby tak zostało! Ubezpieczenie NIGDY, ale to NIGDY, nie pokryje 100% strat.


Anuluj