UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wody ubezpieczone a remiza bez polisy ? Dziwne. Czyżby gmina zapomniała asekurować od wody i ognia, i to sama siebie ?
Wody ubezpieczone a remiza bez polisy ? Dziwne. Czyżby gmina zapomniała asekurować od wody i ognia, i to sama siebie ?