UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najbardziej co wq... wia na tej dzielnicy to nie szerokość chodnika (która wystarczy na tak spokojną ulicę, a ten 20 cm "chodnik" z lewej na fotce - do likwidacji), ale poza kocimi łbami KANALIZACJA, która po prostu ma za małe fi - i podczas "pory deszczowej" ulica ta, jak i Pawia i parę innych zamienia się w potoki/bajoro, bo po prostu z górnych dzielnic spływa coraz większa masa wody, a ta biedna kanaliza - nie ruszana pewnie od 80 lat fizycznie nie ma prawa odebrać takiego naporu wody - stąd każdy wpust robi się gejzerem wody - malownicze, można by na te chwile sprowadzać turystów lubujących się w filmowaniu katastroficznych plenerów; )

2084

Anuluj