UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

... oby nie powstał jakiś jednokierunkowy potworek :/... tym bardziej, że klasycznie kroi się wygrana jakiegoś biura spoza Elbląga. Ciekawe czy projektant tu w ogóle przyjedzie zobaczyć jak to wygląda w realu; )... może wzorem Oxfordu zablokować ruch uliczny waląc tam jakieś klomby mające odzwyczaić ludzi od posiadania własnych aut (to był żart oczywiście - co za czasy, że trzeba pisać takie rzeczy - jeszcze jakiś postępowy urbanista potraktuje to jako tutorial; ) - w każdym razie tam chyba sprawa przycichła, gdy karetka nie mogła dojechać do mieszkańca... i zmarł). W każdym razie - prosimy bez architektonicznych "modernistycznych" potworków w naszym mieście wpisujących się w agendę WEF 2030 - "Nie będziesz miał nic, i będziesz szczęśliwy" :P.


Anuluj