UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pokolenie płatków śniegu. Rozjeżdżać ludzi potraficie, scrollować telefon całymi dniami również. Pracować wam się nie chce, o ćwiczeniach nie wspomnę. Leniwi, wszystko chcecie na tacy. Mówię to ja 30 latek. Macie najlepsze czasy do życia, nie doceniacie tego co macie. A mózgi macie rozjechane od dopaminy