UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pokolenie płatków śniegu. Rozjeżdżać ludzi potraficie, scrollować telefon całymi dniami również. Pracować wam się nie chce, o ćwiczeniach nie wspomnę. Leniwi, wszystko chcecie na tacy. Mówię to ja 30 latek. Macie najlepsze czasy do życia, nie doceniacie tego co macie. A mózgi macie rozjechane od dopaminy


Anuluj