UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie da się ukryć, że droga jest w kiepskim stanie. Takich ulic w tamtym regionie Miasta t. j.od Piłsudskiego do Ogólnej jest sporo. Kiedyś były ogrody Działkowe i to powód stanu dróg.

Kondek

Anuluj