UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie da się ukryć, że droga jest w kiepskim stanie. Takich ulic w tamtym regionie Miasta t. j.od Piłsudskiego do Ogólnej jest sporo. Kiedyś były ogrody Działkowe i to powód stanu dróg.
Kondek
Nie da się ukryć, że droga jest w kiepskim stanie. Takich ulic w tamtym regionie Miasta t. j.od Piłsudskiego do Ogólnej jest sporo. Kiedyś były ogrody Działkowe i to powód stanu dróg.
Kondek