UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To są jakieś śmieszne pieniądze. Na 14 "nauczycieli" religii w Elblągu miasto wydaje 4.5 mln rocznie a prawie żadnej dziecko nie chodzi
Marnotrawstwo +
To są jakieś śmieszne pieniądze. Na 14 "nauczycieli" religii w Elblągu miasto wydaje 4.5 mln rocznie a prawie żadnej dziecko nie chodzi
Marnotrawstwo +