UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są jakieś śmieszne pieniądze. Na 14 "nauczycieli" religii w Elblągu miasto wydaje 4.5 mln rocznie a prawie żadnej dziecko nie chodzi

Marnotrawstwo +

Anuluj