UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MINISTRANT - owszem. W trosce o dobre samopoczucie swoich pracowników zablokował możliwość dodawania komentarzy, aby lawina słów uznania, gratulacji, pochwał i aplauzów nie pomieszała im w głowach. To jedyne słuszne wyjaśnienie. Jest jeszcze teoria ruskich onuc, która mówi, że stało się tak, aby nie pojawiły się głosy krytyki. Ale sam wiesz, że są one nikczemnie fałszywe i wrogie.

: D

Anuluj