UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trudno mu sie dziwic, ostatnio przedstawilem im nagranie z uszkodzeniem auta i dostalem umorzenie sprawy-nikt was nie traktuje powaznie!!!! Latajcie jak zwykle po mc donaldsach i wlepiajcie mandaty za 5 km/h, teraz caly dzien jezdze na Janosiku:)))
sa takie pulicaje