UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trudno mu sie dziwic, ostatnio przedstawilem im nagranie z uszkodzeniem auta i dostalem umorzenie sprawy-nikt was nie traktuje powaznie!!!! Latajcie jak zwykle po mc donaldsach i wlepiajcie mandaty za 5 km/h, teraz caly dzien jezdze na Janosiku:)))

sa takie pulicaje

Anuluj