UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytam się PO co ten mały wóz strażacki jak i tak do byle stłuczki jedzie trzy duże straże ? Chyba że dla piekarczyka taki mini mini się przyda.... a jest już piekarczyk -strażak bo jak nie to koniecznie zamówić.