UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A o jakim bezpieczenstwie tu mowa w mieście? O tym jak chroni nas policja juz wiemy po ostatniej akcji z Oliwierem, jak chroni nas szpital tez juz dowiedziala sie cala Polska w reportażu! Więc naprawdę mamy czuć sie bezpieczni? Wolne żarty!


Anuluj