UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oooo tak - a co do "schronów"; D - to tego nam najbardziej trzeba - zwiększania zatrudnienia w Departamencie Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego; ))))) - to jakiś sabotaż? - do ogarnięcia tych kilku schronów w Eb i podziemnych przejść wystarczy 1 kumata osoba + mapa + tabelka w excelu (może jakiś geodeta?)... X lat temu darłem m. in. na Portelu łacha z id0toow, którzy dzielnie zasypywali dawne konkretne schrony na podwórku przy 1-Maja-Hetmańskiej - i pisałem także, że jeszcze będziecie je odgruzowywać, jak i że to skrajny idiotyzm. Spokojna Szwajcaria ma (często zakamuflowane w krajobrazie) schrony dla większości społeczeństwa - dlaczego Polska w tak ciekawym geopolitycznym położeniu ma mieć schrony dla 3% populacji? To przecież żart - niestety ten kraj jest wciąż pod formą okupacji, rządzony przez tzw. polskojęzyczne rządy i inne agentury, Szkoda, że tubylcy wciąż tak mało jarzą.

Shal0m

Anuluj