UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PS. a ktoś robił w ogóle jakiekolwiek symulacje... ba rozkminkę chociaż, jak taka kwatera główna PSP wytrzymuje uderzenie byle rakietki używanej przez obie strony konfliktu tuż za granicą, lub byle drona anty-tankowego? :o takie skoncentrowanie sprzętu w jednym miejscu to zaiste strategiczny majstersztyk w czasach, gdy wysłać już można np.30 autonomicznych dronów z w miarę konkret ładunkiem - kilka % pewnie się przedrze nawet, gdyby tu była jakaś poważniejsza "obrona", a za przekręty z mitycznym KPO i ładowaniem nas pod walec w kolejne kredyty nakładając homonto na szyję naszych dzieci (i wnuków?) - za to od razu powinien być sąd polowy.