UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja myślę, że tam na skrzyżowaniu Bema, Łęczyckiej, Rawskiej i Grottgera brakuje już tylko przychodni, salonu samochodowego, wielopiętrowego parkingu publicznego i kościoła. Gratuluję urbanistom elbląskim
Ja myślę, że tam na skrzyżowaniu Bema, Łęczyckiej, Rawskiej i Grottgera brakuje już tylko przychodni, salonu samochodowego, wielopiętrowego parkingu publicznego i kościoła. Gratuluję urbanistom elbląskim