UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja myślę, że tam na skrzyżowaniu Bema, Łęczyckiej, Rawskiej i Grottgera brakuje już tylko przychodni, salonu samochodowego, wielopiętrowego parkingu publicznego i kościoła. Gratuluję urbanistom elbląskim


Anuluj