UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty michas wez ta komunikacje pod miasto jak ma kazde miasto w polsce, uzyskaj konkretne pieniadze i inwestuj w nia sukcesywnie, by to hulalo i z przyjemnoscia sie jezdzilo, a nie prywatne jakies firemki i polepkach robione, teraz wysiadlem z tego zaza linia 13,jeden na drugim, goraco, tlucze podwozie jak stara nysa nie robiona i smierdzi